Hakkımızda


bisalkim.com 2020 yılında İstanbul merkezli kurulan bir online sebze ve meyve satış şirketidir. Kısacası hemen her gün önünden geçtiğimiz manavların internete uyarlanmış halidir. Günümüzde kolaylıkla yaptığımız internet alışverişleriyle hem hayatımız kolaylaştı hem de zamandan oldukça tasarruf sağladık. Aynı zamanda tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi süreciyle internet alışverişi daha güçlü bir avantaj haline gelmeye başladı. Biz de, sizleri bu avantajdan yararlanmak ve güvenli alanlarınızdan çıkmadan evinizin manavı olmak amacıyla Bi’ Salkım’ı kurduk ve hizmetinize sunduk.

 

 

Sağlığımızı ve sevdiklerimizi korumak için evlerden çıkamadığımız süre zarflarında evinizin sevilen manavı olmak için çok çalışıyoruz. Sizlere sadece ihtiyacınız olanı değil, onların en iyisini, en lezzetlisini ve sağlıklısını ulaştırmaya gayret gösteriyoruz. İstediğiniz meyve, sebze ve yeşillikleri en taze ve doğal haliyle kapınıza kadar getiriyor ve siz tüketene kadar buzdolabı ömrünü uzatıyoruz. En doğal haliyle tedarik edilen siparişlerinize gösterdiğimiz özenle en az sizin kadar sağlığınızı önemsiyoruz. Manav, pazar ve marketlerde herkese açık olarak satılan ürünlerin yerine, steril bir ortamda hijyenik ve dikkatli bir paketlemeyle, siparişlerinize ilk kez sizin dokunmanızı sağlıyoruz. Sizlere; tazelik, sağlık ve hijyen üçgeninde, mahallenizin manavını aratmayacak bir samimiyet ve muhabbetle kaliteli lezzeti sunuyoruz…

 

Hafta içi saat 23.00’a kadar vereceğiniz siparişleriniz ertesi gün kapınıza geliyor ve ihtiyacınız olan her ürüne en taze haliyle çok kısa bir süre içinde ulaşabiliyorsunuz. Şimdilik sadece İstanbul içinde hizmet veriyor ve büyük şehir kaosunda evlerinize, en kısa sürede doğal bahçe kokularını ve taze meyve kokularını taşıyoruz.

 

Taze ve doğal meyve, sebze ve yeşilliklerin yanında; organik ürünlerle de mutfaklarınıza kaliteyi getirmeyi ihmal etmiyoruz. Hatice Hanım’ın Çiftliği’nden en organik Anadolu Lezzetlerini sizlerle buluşturuyoruz. Doğal ve katkısız nar ekşisi, el yapımı salçalar ve en taze haliyle toplanmış ve kurutulmuş baharatları size sunuyoruz.

 

İçinde bulunduğumuz zamanlarda gerek yoğunluk, gerek zamansızlıktan dolayı buzdolabımızı ve kendimiz çok ihmal ettik. Şimdi en sağlıklı, en lezzetli, en taze ve en kaliteli doğal ürünlerle kendimizi şımartma zamanı!

Gün içerisinde markete, manava veya pazara gitmenize engel olan tüm nedenleri ortadan kaldırmak için sizlere hizmet etmeyi çok seviyoruz.

 

Size bi manav mı lazım?

Hoş Geldiniz…

 

 

BİSALKIM ETİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MERSİS NO: 0178145456400001

VERGİ DAİRESİ: FATİH VD.

ADRES: AYVANSARAY MAH. HIZIR ÇAVUŞ KÖPRÜBAŞI SK. NO:36

 


Image
Sepete Git Siparişi Tamamla