Değişim & İade Politikası


Bi’ Salkım ailesi olarak, manava ihtiyacı olan İstanbul’daki herkesin evinin manavı olmak için bu yola çıktık. Her zaman tazeliği, sağlığı ve lezzeti kapınıza kadar özenle getirmek için çalışıyoruz. Hassas bir taşımacılık, özenli bir paketleme sistemi, sizlere ulaştıracağımız meyve, sebze ve yeşillikleri en taze haliyle kapınıza getirmemizi sağlıyor. Mutfak ihtiyaçlarınızı siparişinizin ertesi gününde kapınıza kadar getiriyor, taze sebzelerle sofralarınıza konuk oluyoruz.

Biz özenimizi korumaya gayret ederken, tüm taze gıda ürünlerinde karşılaşılabileceği türden sorunlar, kargo ulaşım sürecinde yaşanılması olası aksilikler sebebiyle hasara uğramış ya da memnun kalmadığınız ürünlerimizi geri iade edebilme ya da ürünleri tutarınca aynı veya farklı ürünlerle değiştirme hakkını da siz kıymetli müşterilerimize sunuyoruz. Sizlerin sağlığını ve bize güvenerek yaptığınız alışverişleri önemsiyoruz.

Siparişinizin ertesi gününde kapınıza ulaştırdığımız ürünlerinizi iade etmek ya da değiştirmek isterseniz 48 saat içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.

 

İade Şartlarımız;

  1. Ürünü teslim aldığınız andan itibaren 48 saat içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.
  2. İade edilecek ürün eksiksiz olmalıdır.

Geri İade Ürün Teslimi;

  1. İade etmek istediğiniz ürün kurye aracılığıyla sizden teslim alınır.

Ürün Tarafımıza Ulaştıktan Sonra;

Banka hesabınıza iadesi yapılan ürün tutarınca iadesi yapılır.

Veya

Aynı ürün ya da aynı tutar ücretli farklı ürünlerle sizlere tekrar teslimat yapılır.

 


Image
Sepete Git Siparişi Tamamla