Kuru Soğan (1kg)

Kuru Soğan (1kg)


2.15₺ 2.90₺
Yüzlerce yıllık geçmişi ve tüm dünya mutfaklarının vazgeçilmez ürünü olan kuru soğan, altın renkli ve sulu sulu yapısıyla muazzam bir lezzettir. Bir kilo kuru soğanı, her birisi özenle seçilerek paketleyen Bi’ Salkım, bir tık uzağınızdadır. En taze kuru soğanlar, üreticilerin nadide mahsullerinden toplanmaktadır.

En Taze

Taze ve Doğal
Ürün
Garantisi

Ücretsiz Teslimat

150₺ Üzeri Siparişlerinizde Ücretsiz Teslimat

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti Garantisi

Mevsiminde


Kuru Soğan

Zambakgiller ailesine ait olan kuru soğan, tarihi yüzlerce yıl öncesine uzanan ve insan sağlığına olan katkılarıyla bilinen bir sebze çeşididir. Bi' Salkım, her biri özenle seçilmiş, altın renkli soğanları enfes tarifleriniz için evlerinize kadar taşımaktadır.

 

Kuru Soğanın Faydaları

  • Bakterilerden koruyucu ve içerdiği C ve D vitaminleriyle hastalıklara karşı doğal bir kalkan görevi olan kuru soğan aynı zamanda vücuttaki zararlı hücrelerin giderilmesine de yardımcı olmaktadır.
  • Alternatif tıpta sıklıkla ilaç ve merhem olarak kullanılmaktadır. Saç dökülmesini engeller, saç tellerini kuvvetlendirerek dolgunlaştırır.
  • Sindirim sistemini güçlendirir.
  • Kemik gelişimine yardımcı olur.
  • Vücuttaki hormon dengesini korur.
  • Kuru soğan, bütün yemek ve salatalarda tüketilmektedir. Soğan kürünün de birçok sağlık problemine direkt etki ettiği bilinmektedir.

 

Yorum Ekle

  1 * 2 * 3 * 4 * 5 *
Fiyat uygunluğu
Kalite Puanı
Sipariş Değerlendirmesi


Image
Sepete Git Siparişi Tamamla