Kiraz (1 KG)

Kiraz (1 KG)


39.00₺ 52.65₺
Seven insana, yaz mevsimini iple çektirecek kadar özel ve güzel olan napolyon kiraz, can alıcı koyu kırmızı rengi ve ağızda dağılan enfes tadıyla bir tık uzağınızdadır. Bi' Salkım ailesinin tazecik ve olgun mahsullerden bir araya getirip paketlediği benzersiz napolyon kiraz ile kendinize bir jest yapmaya ne dersiniz?

En Taze

Taze ve Doğal
Ürün
Garantisi

Ücretsiz Teslimat

150₺ Üzeri Siparişlerinizde Ücretsiz Teslimat

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti GarantisiNapolyon Kiraz

 

Her çeşidini yemesi ayrı bir zevk olan kirazların kraliçesi, napolyon kiraz can alıcı kırmızı rengi ve sağlığa faydalarıyla ülkemizde sıklıkla tüketilmektedir. Yaz mevsiminin en özel meyvelerinden olan napolyon kirazı, Bi' Salkım aracılığıyla en taze haliyle yiyebilir ve tariflerinize ortak edebilirsiniz.

 

Napolyon Kirazın Faydaları

İçerisinde C vitaminini bolca bulunduran napolyon kiraz, potasyum ve lif gibi oldukça önemli bileşenleri de barındırmaktadır. Uyumaya yardımcı olmasının yanı sıra Alzheimer gibi hastalıkların semptomları ile mücadele eder ve önüne geçme sürecine katkı sağlar. İnme riskini azaltan napolyon kirazı ayrıca, kanseri önlemeye de yardımcı olmaktadır. Kan basıncını düzenleyerek vücutta düzenli bir kan akışı olmasını sağlamaktadır.

 

Napolyon Kirazı Nasıl Tüketilir?

Meyve salatalarında canlı kırmızı rengiyle oldukça güzel bir tat sunacak napolyon kirazını, kokteyllerde ve tatlı çeşitlerinde de tüketebilirsiniz.

Yorum Ekle

  1 * 2 * 3 * 4 * 5 *
Fiyat uygunluğu
Kalite Puanı
Sipariş Değerlendirmesi


Image
Sepete Git Siparişi Tamamla